Usługi i serwis

Portfolio

Strony internetowe

Obok pisania programów na zamówienie zajmujemy się również tworzeniem serwisów internetowych.

Specjalizujemy się głównie w aplikacjach internetowych z zastosowaniem baz danych współpracujących z programami magazynowymi, księgowymi, obsługi linii produkcyjnych itp. Wykonujemy interfejsy dostępne w sieci publicznej (extranet), platformy wymiany danych (B2B) oraz interfejsy do zarządzania i obsługi przedsiębiorstwa (intranet). Aplikacje takie zawierają dane dynamiczne, cenniki, oferty itp., aktualizowane na bieżąco.

Oferujemy strony internetowe, o treści których decyduje klient. Poza samą witryną internetową dostarczamy interfejs (CMS) za pomocą kórego uprawnione osoby mogą zmieniać treści publikowane na stronie internetowej. Zwykle są to aktualności, ogłoszenia, oferty, czyli te elementy witryny, które należy regularnie aktualizować.

Wykonujemy również proste strony informacyjne, gdzie zmiany i ingerencje są bardzo rzadkie. Ewentualne zmiany dokonujemy wówczas na zlecenie klienta.

Opracowujemy strony w oparciu o materiały klienta lub całkowicie od podstaw, łącznie z projektem logotypu. Staramy się, aby zaprojektowane przez nas witryny WWW były czytelne, proste w nawigacji i jednocześnie atrakcyjne dla odbiorcy. W projektach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i techniki programowania.

Do każdej strony dołączamy szczegółowe statystyki oglądalności. Dzięki nim można optymalizować stronę pod kątem widoczności w Internecie i trafności doboru słów kluczowych dla wyszukiwarek.

Za utrzymanie na serwerze oraz drobne poprawki i zmiany w pierwszym roku od uruchomienia serwisu internetowego nie pobieramy żadnej opłaty.