Usługi i serwis

Panel obsługi poczty


poczta.amikom.com.pl

Poczta e-mail

Posiadanie własnej domeny, związanej z nazwą firmy lub odnoszącej się do działalności firmy podnosi prestiż i ma działanie promocyjno-marketingowe. Zakładając firmową skrzynkę pocztową na ogólnodostępnym portalu promujemy go zamiast własnej marki. My proponujemy dla każdego indywidualną, własną domenę i w niej konta pocztowe.

Oferujemy rejestrację domeny oraz hosting poczty elektronicznej. Nie ma ograniczenia co do ilości skrzynek pocztowych i ilości wiadomości. Gwarantujemy wysoce skuteczne zabezpieczenia antyspamowe i antywirusowe.

Zakładamy skrzynki POP oraz IMAP. W technologii IMAP można zakładać foldery przechowywane cały czas na serwerze. Ułatwia to organizację poczty i gwarantuje dostęp do wszystkich wiadomości z dowolnego miejsca i komputera bez przeciążania skrzynki wejściowej.

W poczcie używamy wyłącznie połączeń szyfrowanych. Gwarantujemy bezpieczny transfer treści wiadomości z załącznikami.

Regularnie tworzymy profesjonalne kopie zapasowe całej poczty. Na prośbę możemy przywrócić zawartość poczty do 7 dni wstecz.

Posiadamy interfejs do obsługi poczty działający poprzez przeglądarkę internetową. Umożliwia on odbieranie i wysyłanie wiadomości bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, w dowolnym miejscu na świecie, z dowolnego komputera podłączonego do sieci Internet.