Usługi i serwis

Statystyki WWW


Hosting i zarządzanie domenami

Posiadanie strony internetowej wiąże się nierozerwalnie z hostingiem, czyli utrzymaniem strony na serwerze, oraz z zarządzaniem domeną.

Dysponujemy wydajnymi serwerami i łączem internetowym wysokiej przepustowości, co zapewnia szybkie ładowanie się strony w przeglądarce użytkownika. Zapewniamy krótki średni czas przestoju (offline). Dla wymagających klientów oferujemy drugie, zapasowe łącze internetowe. Zapewniamy regularnie tworzone kopie zapasowe z możliwością przywrócenia danych do 7 dni wstecz. Dla każdej witryny, którą utrzymujemy, tworzymy szczegółowe statystyki odwiedzin. Pozwalają one oszacować generowane dla danej strony WWW obiążenie łącza i serwera.

Każda domena internetowa wymaga rejestracji i odnawiania tej rejestracji co rok lub co dwa lata. Zarejestrowanie domeny za naszym pośrednictwem zwalnia od obowiązku pamiętania o odnowieniu i chroni przed potencjalną utratą domeny. Oferujemy parkowanie domeny w naszym serwerze DNS.

W odróżnieniu od wielu firm hostingowych zapewniamy łatwy kontakt z administratorami i szybki czas reakcji w przypadku problemów. Zlecone zmiany i poprawki zwykle nanosimy na bieżąco, w ciągu kilku godzin od zgłoszenia.