Sprzedaż

Tusze i tonery

Nasza oferta na materiały eksploatacyjne do drukarek

Jesteśmy jednym z największych na Podlasiu dystrybutorów tuszy do drukarek atramentowych i tonerów laserowych marki ICplus. Jesteśmy w stanie dobrać materiały eksploatacyjne do niemal każdej drukarki.

Produkty, dzięki, którym oszczędzasz

Producenci drukarek zarabiają potężne pieniądze nie na samych urządzeniach, lecz na materiałach eksploatacyjnych do nich. Często trafiamy na promocje, w których samą drukarkę udaję się nam kupić bardzo tanio, nawet poniżej kosztów jej wytworzenia. Kupując alternatywne produkty ICPlus znacząco zmniejszasz wydatki swojej firmy, ponieważ niektóre modele mogą przynieść oszczędności rzędu 60% w porównaniu do produktów wytwarzanych przez producentów urządzeń.

Produkty o wysokiej jakości

Mitem jest to, że zamienniki są znacznie gorszej jakości niż produkty pochodzące od producentów drukarek. Istnieją technologie produkcji oraz komponenty, które umożliwiają wyprodukowanie towaru niemal bezawaryjnego, a niejednokrotnie bardziej wydajnego niż produkty oryginalne. Niestety na rynku istnieje wiele firm, które nie dbają o jakoś swoich wyrobów. W związku z tym przed wydaniem negatywnej opinii na temat materiałów alternatywnych należy sprawdzić produkty ICplus.

Produkty z gwarancją

ICplus dokłada wszelkich starań, aby ich artykuły były najwyższej jakości. Jesteśmy przekonani o tym, że spełniają one oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Potwierdzają to warunki gwarancji, jakiej udzielamy przy sprzedaży tuszy i tonerów.

Spytaj o cenę