Sprzedaż

Polecamy


Acer Travelmate 5740

Komputery i oprogramowanie

Komputery i serwery

W naszej ofercie znajdują się komputery wielu znanych i popularnych na rynku marek. Znacznie więcej sprzedajemy komputerów, które kompletujemy samodzielnie z podzespołów o sprawdzonej, wysokiej jakości. Taki komputer jest spełnia wszelkie wymagania jakie stawia przed nim kupujący. To jak ubranie na miarę. Służmy doradztwem przy konfigurowaniu komputera. Staramy się optymalnie dobierać podzespoły w zależności od zastosowań, zachowując dobry stosunek ceny do jakości.

Składamy komputery do biura, domu, dla wytrawnych graczy, a także wymagających grafików.

Składamy również komputery do specjalnych zastosowań w szczegolności serwery, czyli takie komputery, gdzie liczy się wydajność procesora i redundancja zasobów dyskowych, gotowych do pracy na okrągło 24/7. Stosujemy podzespoły znanych producentów, głównie Intel.

Laptopy i netbooki

W swojej ofercie obok komputerów stacjonarnych posiadamy pełną gamę laptopów i netbooków wszystkich liczących się na rynku producentów jak Acer, Dell, Toshiba, Asus.

Oprogramowanie

Do zakuponych u nas komputerów i pozostalych proponujemy zakup licencji na wszelkiego rodzaju oprogramowanie począwszy od systemu operacyjnego MS Windows 7, przez pakiet biurowy MS Office i program antywirusowy Nod32, aż po specjalistyczne aplikacje jak Correl Draw, czy Autodesk AutoCAD.