Sprzedaż

Polecamy


Kasa Elzab Mini E

Drukarka fiskalna ELZAB Mera E

Kasy fiskalne

Od wielu lat, jako partnerer handlowy firmy ELZAB, prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych tego producenta.

Synonim wysokiej jakości i niezawodności urządzeń

ELZAB to marka, którą można spotkać w sklepach w każdej, nawet najmniejszej miejscowości w Polsce. ELZAB jest liderem rynku kas i drukarek fiskalnych, wypracował także mocną pozycję jako producent wag elektronicznych, szuflad kasowych i sprawdzarek cen. ELZAB to jedyny polski producent tak szerokiej gamy urządzeń, utrzymujący przy tym najwyższą jakość i atrakcyjne ceny.

Ponad 40-letnie doświadczenie w organizacji przemysłowej produkcji urządzeń elektronicznych zapewnia firmie ELZAB stałą przewagę dzięki ciągle doskonalonym procedurom kontroli jakości. Urządzenia ELZAB w znakomitej większości powstają w Zabrzu, nie gdzieś na Dalekim Wschodzie. Dbałość o jakość przekłada się na bezawaryjność, niezawodność i bardzo niski wskaźnik reklamacji.

Proces kontroli jakości w ELZAB zaczyna się od najdrobniejszych elementów elektronicznych, bowiem drobiazgowa selekcja na wejściu to podstawa. Wypróbowane, często autorskie metody i testy, oparte o wieloletnie doświadczenie fachowców o interdyscyplinarnych umiejętnościach to nasz atut.

Przykładowe urządzenia

Kasa Elzab Mini E

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.

Drukarka fiskalna ELZAB Mera E

Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z funkcją prostego zakładania papieru easy load. Realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznych nośnikach danych. Posiada dwa protokoły komunikacyjne. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu.