Oprogramowanie

Zrzuty ekranuPrzedstawione zrzuty ekranu służą wyłącznie jako ilustracja. Widok okna aplikacji po zainstalowaniu zależy od wersji oprogramowania i ustawień w systemie.

Raks

Oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, pozwala pełniej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa, lepiej kontrolować przepływy pieniężne i informacyjne, a w konsekwencji skuteczniej i efektywniej działać na rynku. System oferuje korzyści we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. W pełni zintegrowany system stworzony specjalnie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Oprogramowanie dla firm, oprogramowanie finansowo księgowe, RAKSSQL, RAKS DOS, RAKS2000, erp. Obsługuje zagadnienia: finanse, księgowość, księga handlowa, książka podatkowa, kadry, płace, rozliczenia z ZUS, deklaracje podatkowe, rejestr VAT, sprawozdania podatkowe, księgowość, środki trwałe, fakturowanie, magazynowy, sprzedaż, zakupy, zamówienia, magazyn, kasa, bank, produkcja, CRM, współpraca z programem Płatnik, praca zdalna. Dodatkowo system posiada rozbudowane analizy finansowe i handlowe, budżetowanie i kontrolling, księga przychodów, systemy informatyczne, programy finansowo księgowe, program kadrowo płacowy, program magazynowy, e-commerce, zarządzanie produkcją.

Rozwiązania

RAKS to zintegrowany system do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Dsostępne są następujące moduły i funkcjonalności:

Zastosowanie

Pakiet RAKSSQL przeznaczony jest dla firm produkcyjnych, handlowych i usługowych. Składa się z kilkunastu modułów, które mogą funkcjonować samodzielnie lub w całości - tworząc jeden system. Zapewnia to możliwość pracy jednostanowiskowej lub pracy w sieci, w tym również pracy zdalnej przez Internet.

Bezpieczeństwo inwestycji

W trosce o naszych Klientów i optymalizację kosztów zakupu pakietu RAKSSQL, wprowadziliśmy w ofercie unikatowe rozwiązanie. Klient może wybrać z szerokiej gamy tylko te moduły, które są dla niego niezbędne. Zapewnia to osiąganie najefektywniejszych wskaźników możliwości do ceny zakupu. Dzięki pełnej integracji, rozbudowa pakietu jest szybka i bezproblemowa. Może być wykonana w dowolnym momencie, wraz ze zmianami profilu i potrzeb użytkownika.

Brak dodatkowych opłat licencyjnych

Razem z pakietem RAKSSQL użytkownik otrzymuje nowoczesną i bezpieczną oraz całkowicie darmową bazę danych SQL dla nieograniczonej liczby stanowisk. Zapewnia ona w pełni bezobsługową pracę, eliminuje zarówno koszty szkolenia personelu jak i koszty związane z bieżącą administracją i konserwacją oprogramowania.