Firma

Certyfikaty i dyplomy


1996 - Intel Procesor Integrator

1998 - Microsoft Authorized OEM Partner

2003 - Dyplom partnera handlowwgo Microsoft

2005 - Autoryzowany partner handlowy oraz autoryzowany serwis urządzeń ELZAB

2007 - Acer Point Partner

2008 - Autoryzowany Partner Toshiba

O nas

Nasza firma prowadzi działalność od 1990 roku. Przez minione lata wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku komputerowym w Białymstoku. Siedzibą firmy jest lokal w pawilonie handlowym w centrum Białegostoku przy ul. Sienkiewicza 81/3.

Od 2003 roku pojawiliśmy się w Internecie otwierając sklep internetowy, w którym oferowaliśmy blisko 4000 artykułów z branży komputerowej. Zarejestrowaliśmy łącznie ponad 7000 udanych transakcji handlowych. Nasz sklep jest często odwiedzany i znajduje się na czele wyników wyszukiwarek internetowych.

Tworzymy zgrany zespół gotowy do rozwiązywania nietypowych problemów. Nie unikamy trudnych wyzwań, zawsze służymy radą.

Profil działalności

Jako firma komputerowa zajmujemy się sprzedażą, modernizowaniem oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego. Nasze komputery to urządzenia oparte o najnowsze, sprawdzone i wydajne podzespoły, dostosowane do potrzeb klientów. Oferujemy pełną gamę podzespołów dostępnych w Polsce. Prowadzimy również wyspecjalizowany serwis komputerowy, w którym rzetelnie i w możliwe najkrótszym czasie naprawiamy sprzęt komputerowy. Modernizujemy stare wysłużone komputery, a w przypadku sprzedaży zestawów PC oferujemy bezpłatny dojazd do klienta na terenie Białegostoku.

Przez wiele lat naszej obecności na rynku zdobyliśmy uznanie i staliśmy się partnerami handlowymi wielu firm z województwa podlaskiego. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i przedsiębiorstw zarówno ze strony sprzętu jak i specjalistycznego oprogramowania (kadry, finanse, obsługa magazynu). Posiadamy liczne certyfikaty, pisemne rekomendacje i jesteśmy partnerami handlowymi wielu znanych w Polsce firm między innymi Microsoft, Acer, Elzab, Soneta.

Zajmujemy się sprzedażą, wdrożeniami i serwisem oprogramowania do wspomagania zarządzania przesiębiorstwem i biurem rachunkowym. W skład pakietu tego oprogramowania wchodzą następujące elementy: obsługa księgowa, obsługa magazynu, obsługa produkcji, księga inwentarzowa, księga przychodów i rozchodów, kadry i płace, delegacje, CRM. Oprócz wiedzy technicznej na temat tego oprogramowania mamy również rozległą wiedzę merytoryczną. Na bieżąco śledzimy zmieniające się przepisy prawne. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy praktyczne konsekwencje tych zmian. Chętnie dzielimy się tą wiedzą i służymy radą przy doborze oprogramowania, jego konfiguracji i obsłudze.

Obok świadczenia usług serwisowych i kompleksowej obsługi informatycznej firm tworzymy oprogramowanie na zamówienie. Piszemy programy do konwersji danych potrzebne przy migracji i wdrożeniach systemów, programy usprawniające wykonywanie rutynowych zadań, filtry danych. Zajmujemy się integracją różnych systemów i programów, umożliwiając wymianę danych. Takie programy są dostosowane do konkretnych wymagań klientów, jak ubranie szyte na miarę. Opracowaliśmy kilka złożonych, kompleksowych systemów do obsługi specyficznego rodzaju działalności firmy. Między innymi opracowaliśmy i wdrożyliśmy oprogramowanie Butcher do obsługi ubojni.

W naszej ofercie mamy również projektowanie stron internetowych, zakładanie kont poczty e-mail, zarządzenia domenami oraz hosting. Specjalizujemy się w internetowych systemach przetwarzania danych, ale tworzymy także proste strony informacyjne.

Nowością w naszej ofercie jest kompleksowe rozwiązanie obsługi rozliczeń gastronomii oraz sprzedaży w oparciu o oprogramowanie GASTRO firmy Softech przeznaczone dla barów, restauracji, hoteli, pensjonatów oraz dyskotek i sieci lokali gastronomicznych.

Poza sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego zajmujemy się również sprzedażą, fiskalizacją oraz serwisem kas i drukarek fiskalnych. Jesteśmy partnerem handlowym firmy Elzab.

Nasza oferta